Psí boudy – náš sortiment

Máme tu podzim, teplota venku klesá a především v noci, začíná být velmi chladno. Má váš pejsek pořádnou psí boudu? Je důležité, aby se pejsek v boudě cítil komfortně. Měl tam dostatek prostoru a také teplo. Je důležité, aby bouda byla velikostně optimální k velikosti vašeho pejska. Bouda by neměla být malá, ale ani příliš velká. Pokud by bouda pro psa byla větší, než je potřeba, pejsek by boudu nemohl tak dobře vyhřát, proto je potřeba i na toto si dát pozor. 

 

Na našem webu v sekci www.doghood.cz/eshop máme čtyři typy psích bud. Tři sekce jsou boudy venkovní a čtvrtá je sekce interiérová. Boudy venkovní máme rozřazeny do tří kategorií: BASIC – klasické psí boudy, ECONOMY – designově propracovanější boudy a LUXURY – boudy s bazénem, klimatizací, atd.  Všechny boudy jdou přímo objednat v eshopu, každou boudu prodáváme ve velikostech S, M, L. Pod každou boudou je přehledná tabulka, pro jaké plemeno psa je vhodná velikost psí boudy. 

Dále je možné boudu vyrobit na míru, možná máte labradora, ale je větší či menší, než je obvyklé, nebo prostě jen chcete pro svého pejska udělat trošku větší či menší boudu. Právě proto je možné si jakoukoliv boudu, kterou prodáváme na eshopu, objednat rozměrově na míru. 

 

Další možností je vymyšlení designu přímo na míru dle vzhledu vašeho domu a zahrady. Máte krásný domeček se zahrádkou a chcete boudu, která nejen, že bude sloužit jako přístřešek pro psa, ale bude to zároveň designový kousek, který bude perfektně ladit s domem a zahradou? To u nás není žádný problém. Naše designérky vám s radostí vymyslí boudu na míru a vy i váš pejsek budete spokojeni. Vizualizace psích bud vymýšlíme zdarma. Následně zasíláme vizualizace ke schválení ke klientovi a případně dolaďujeme detaily. 

Vizualizace zpracováváme jak na modernější boudy, tak i na klasické psí boudy. Máte dva pejsky a chcete klasickou boudu pro oba? I takové vizuály děláme. 

 

Naše boudy jsou vyráběny v truhlářských dílnách v České republice a doba dodání je 2-3 týdny. Všechny venkovní boudy kompletně zateplujeme 3-5 cm polystyrenem. 

 

S kódem DOGHOOD máte nyní 15 % slevu na veškerý sortiment, akce platí do 31.10. 2020.

Michaela Lukešová

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *