Kam s pejsky na procházku do přírody v Praze?

V Praze se nachází spoustu krásných míst, kam se můžete se svým čtyřnohým parťákem do přírody vydat. Pojďme se na ně podívat!

Prokopské údolí 

V tomto krásném údolí uvidíte strmé vápencové skály, opuštěné jeskyně a lomy. Můžete se i vydat po naučné stezce a zabavit tak celou rodinu. 

Zdroj

Krčský les


Krčský les je opět vhodný, jak na procházky se psem, tak i na zabavení celé rodiny.Pro děti je zde totiž postavené dětské hřiště. Můžete se zde i občerstvit v restauraci U krále Václav IV. v jihozápadní části lesa. Hned za restaurací najdete ZOO koutek a dětské hřiště.

Zdroj 

Letná 

Letná je rozlehlý park, který se nachází na Praze 7. Letnou navštěvují také často sportovci je zde totiž bruslařská dráha a cyklostezska. Dále je tu několik dětských hřišť a na své si zde právě přijdou i pejskaři, je tu totiž postaveno psí hřiště. 

Zdroj 

Hostivařská přehrada 

V klidném Hostivařském lesoparku se nachází největší vodní plocha v Praze – Hostivařská přehrada. Toto místo se nachází kousek od centra a rozhodně stojí za návštěvu. 

 

Chuchelský háj

Chuchelský háj je chráněn jako přírodní rezervace. Naleznete zde rozlehlé lesy, skály, lesní zookoutek a ve středu rezervace se nachází kostel sv. Jana Nepomuckého.

Zdroj

Až budete na procházce na některém z těchto míst, pošlete nám fotografii a nebo nás označte na Instagramu @doghood.cz Rádi se na vaše fotografie z procházek podíváme! 🙂

Mějte se krásně a užívejte posledních teplých dnů v tomto roce.

 

Michaela Lukešová

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *